BOZÜYÜK YAŞAM

Bozüyük Kitap Okuyor

Bozüyük Kitap Okuyor
31 Mart 2017 - 9:04 'de eklendi ve 171 kez görüntülendi.

Bozüyük Sınav Lisesi Öğrencileri Kütüphaneler Haftası Etkinlikleri kapsamında öğretmenleri ile birlikte bir ders saatini parkta kitap okuyarak gerçekleştirdi.

Bozüyük Belediyesi önündeki parkta yapılan etkinlikte öğretmen ve öğrenciler yanlarında getirdikleri kitaplarını okuyarak topluma, “kitap her yerde okunabilir, okunmalıdır” mesajını iletmeye çalıştılar. Etkinlik hakkında bilgi veren Okul Müdürü Ömer BOĞAZ, Kütüphaneler Haftasını çeşitli etkinliklerle kutladıklarını, okuyan insanın aydınlık geleceğe umutla baktığını belirterek, “kitap her ortamda okunabilir, okunmalıdır. Amacımız öncelikle öğrencilerimizin ve toplumumuzun kitap okuma alışkanlığını ve sevgisini arttırabilmektir” dedi. Kütüphaneler Haftası etkinlikleri kapsamında, ayrıca öğretmen-yazar Deniz Uysal’ın 29 Mart Çarşamba günü İlçe Kütüphanesinde düzenlenecek etkinliğe katılarak kitaplarını imzalayacağını belirten Boğaz bu etkinliğe tüm kitap meraklılarını davet etti.

kitap her ortamda okunabilir

Bu anlamlı etkinliğe ayrıca Çarşı Mahalle Muhtarı Bedri Yaz’da katılarak okul kütüphanesine kendi yazmış olduğu kitabı hediye etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ YAZILAR